Teď jsem týden nebyla na cvičáku. Nechávám psy odpočinout od agilitění, protože v neděli jedeme na tábor do Větřek a moc se tam těším(e)
. Doufám že si tam pořádně máknem, protože to potřebujem jako sůl.
Aktualizace bude hned po táboru. Doufám, že s videama i fotkama ...